Klimatyzacja biurowa Szczecin

W pracy spędzamy nawet 1/3 swojego życia. Optymalny klimat  wpływa na nasze dobre samopoczucie co przekłada się na większą wydajność pracy. Istnieje ścisłe powiązanie pomiędzy jakością pracy człowieka a temperaturą jego bezpośredniego otoczenia. Zbyt gorąca, zbyt zimna, lub zbyt wilgotna atmosfera wpływa niekorzystnie na efektywność pracy. Wydajność pracy zaczyna spadać już przy temperaturze około 22°C, natomiast powyżej 26°C następuje gwałtowne załamanie. Istotne jest zatem, aby utrzymywać temperaturę pod kontrolą. Należy zwrócić uwagę, że zwrot „temperatura odczuwalna” z założenia uwzględnia wilgotność.

Do klimatyzacji biurowej szczególnie polecamy klimatyzatory kasetonowe. Charakteryzują się one zwartą oraz lekką budową. Jest to idealne rozwiązanie dla firm gdzie zamontowany jest sufit podwieszony. Wylot powietrza może być skierowany w każdym z czterech kierunków. Klimatyzator tego typu równomiernie rozprowadza chłód po całym pomieszczeniu. Klimatyzatory wiodących producentów oparte są o nowoczesną technologię inwerterową, zapewniającą znaczne oszczędności w kosztach eksploatacji tych urządzeń.

W miejscach, gdzie nie ma sufitu podwieszanego, polecamy unikalne rozwiązanie klimatyzatorów podstropowych . Jest to idealne wyjście z sytuacji dla pomieszczeń nie posiadających sufitu podwieszanego.

W celu doboru odpowiedniego systemu zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą. Pomożemy Państwu wybrać optymalne rozwiązanie.

Napisz do nas