Montaż klimatyzacji Szczecin

Prowadzimy montaż klimatyzacji na terenie Szczecina i okolic.

W swoim asortymencie dysponujemy systemami klimatyzacyjnymi firmy AUX, MDV, GREE, SAMSUNG, LG profesjonalnych marek urządzeń klimatyzacyjnych posiadająceych różne typy i klasy systemów o rozległym spektrum zastosowania.

Ze wzglę™du na typ montażu klimatyzatory możemy podzielić na:

  • Ścienne – jednostki łączące w sobie wydajność , cichą pracę i nieduże wymiary. Montowane na ścianie z reguły w odległości od 10 do 20 cm od sufitu. Zautomatyzowana praca, sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota. Szczególną popularnością użytkowania cieszą się w biurach i mieszkaniach, ponieważ wyróżniają się nieprzeciętną estetyką i zachęcającą ceną. Posiadają najbardziej rozbudowaną automatykę w porównaniu do reszty modeli, dzięki czemu z reguły nie istnieją obiekty , w których nie mogły by być zastosowane.

  • Kasetonowe – jednostki montowane w przestrzeni sufitu podwieszanego, zakończone panelem dekoracyjnym. Takie umiejscowienie daje możliwość rozprowadzenia chłodnego powietrza z centralnego punktu w pomieszczeniu. Powietrze rozprowadzane jest wzdłuż sufitu, po czym delikatnie opada w dół. Cechą charakterystyczną jest elegancka maskownica wkomponowana w powierzchnię sufitu podwieszanego , dzięki której udaje się uzyskać idealny efekt estetyczny.

  • Kanałowe – jednostki umożliwiające centralne dostarczanie powietrza z jednego urządzenia do więcej niż jednego pomieszczenia równocześnie lub jednej wiekszej powierzchni, dzięki kanałom wyprowadzanym z centralnego puntu jednostki. Automatyczne ustawianie średniej temperatury powietrza z kilku miejsc przez klimatyzator, co daje możliwość utrzymania identycznych parametrów bez potrzeby indywidualnego sterowania pracą urządzenia w każdym pomieszczeniu z osobna. Walorem tego systemu klimatyzacji jest możliwość dokładnej dystrybucji powietrza w pomieszczeniu.

  • Przypodłogowe – jednostki przeznaczone do instalacji bezpośrednio nad podłogą. Użytkowane bardzo często w miejscach w których z różnych powodów nie można zamontować innych modeli (np. skosy poddasza, wnęki podokienne).

  • Przysufitowe – jednostki instalowane są bezpośrednio do konstrukcji stropu. Znajdują zastosowanie w wysokich i podłużnych lokalach, gdzie chłodzenie górnych partiii nie miałoby sensu. Cechą wyszczególniającą ten model klimatyzatorów jest rozprowadzanie strumienia powietrza pod sufitem, które płynie początkowo ze sporą prędkością wzdłuż sufitu po czym zwalnia, aby delikatnie ochłodzić pomieszczenie.

Napisz do nas